Uygun Faiz Nedir ? 

Uygun faiz güncel döviz kurları, güncel altın kurları, güncel kripto para kurları, güncel borsa yorumları, hisse analizleri, günlük yabancı işlemleri, banka ve kredi  bilgileri  hakkında bilgi paylaşan online borsa ve döviz bilgi paylaşım sitesidir.

Uygun Faiz Ne Amaçlar ?

Uygunfaiz Com ‘ da yer alan makalelerin tümü  online bilgi paylaşan sitelerden derlenmiş  bilgi ve fotoğraflardır. Uygun Faiz  yasalara ve hukuka aykırı yayın yapmaktan her zaman  kaçınmıştır. Paylaştığımız bilgiler herkes tarafından internet ortamında çeşitli  kaynaklardan  ulaşabilen yayınlardır.  Tam bu noktada uygunfaiz.com olarak bu kaynakları  ulaşamayan kullanıcılara ulaşmasını sağlamaktır.

Uygun Faiz Yatırım Aracı Değildir.!

Uygunfaiz.com ‘da  yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

BİST isim ve logosu “Koruma Marka Belgesi” altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BİST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BİST`a ait olup, tekrar yayımlanamaz.

Sonuç Olarak: 

Bu internet  sitesi  sadece  bilgi sunar. Bilginin  kaynağı ise bilgiyi  veren şirketlerin herkes tarafından ulaşılabilir linkleri ve kaynaklarıdır.

Uygunfaiz.com sitesi uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Yayınlamış  olduğumuz kaynaklarda sakıncalı içerik ve ya telif hakkı doğuran bir içerik var ise  buradan  iletişim sayfasına  ulaşarak bahsi geçen  içerik ya da görselin  linki ile  bize bildirebilirsiniz. Söz konusu içerikte  hukuki ve ya ahlaki yönden bir sakınca gördüğümüz taktirde  2 ( iki) iş günü içerisinde sonuçlanacak ve yayından kaldırılacaktır.

Uygunfaiz.com sitesine  giren , gezinen  ve  bilgi paylaşımı yapan herkes  bu  kuralları okumuş ve  kabul etmiş sayılır.